URSAPHARM:

 

Výroba/Systémy

Proces výroby zodpovedá najvyšším medzinárodne platným štandardom. Na jednej strane dôsledne napĺňa prísne úradné smernice a na strane druhej vyhovuje požiadavkám všetkých partnerov aj v mimoeurópskych zemí. Na výrobných linkách vznikajú lieky najvyššej kvality zásluhou vysoko kvalifikovaných spolupracovníkov, ktorých znalosti a dlhodobé skúsenosti vo vývoji, výrobe a testovaní liekov, sú základnými piliermi vynikajúcich výsledkov vo výrobe.

V cGMP – konformných priestoroch sa vyrábajú sterilné tekuté i polotuhé formy liečiv ako sú očné, ušné a nosné kvapky, či očné maste. Široké spektrum výroby doplňuje výroba pevných foriem liečiv ako sú poťahované tablety, dražé, kapsule a granuláty. V súčasnosti sa pri použití približne 30tich účinných látok vyrába viac než 70 produktov.

Vysoký štandard spoločnosti URSAPHARM vychádza vo všetkých oblastiach podnikateľskej činnosti z dokumentácie, vyhotovenej na základe veľkého počtu úspešne absolvovaných auditov, ktoré vykonali národné a medzinárodné správne orgány. Ako príklad sú uvedené:

  • DIN EN ISO: 9001:2008
  • DIN EN ISO 13485:2012/AC:2012
  • EU GMP/cGMP standard